Robotikas sacensības

Jelgavas robotikas cempionāts 2019, 07.09.2019 (157 roboti)

LEGO sumo (31)


Skolēni (1.-5.klase)

  • TA #16 Leon - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #9 Bouncy Bouncy - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #28 RAD - AYE Latvia / AYE Daugavpils
  • TA #25 Zeimuļs 1 - Kristaps - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #14 Zeimuļs 4 - Rolands - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #17 Joņ - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #13 Ratans - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #24 Ludzas BJC 1 - Ludzas novada BJC / LUDZA
  • TA #30 Ludzas BJC Aleksandrs - Ludzas novada BJC / LUDZA

Skolēni (6.-12.klase)

  • TA #23 Grizzly - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #18 Zveroboj - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #4 Speedy - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #6 NEAT - VENTSPILS DIGITĀLAIS CENTRS / NEAT
  • TA #22 Turtle - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #8 Bandelaine - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #26 Cepelinas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #20 Victor the Robot - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #1 Lielā Ute - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #2 Pelmenis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #21 Vēzis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #11 Lieliņais - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #10 Vālotājs - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #15 RID - AYE Latvia / AYE Daugavpils
  • TA #29 Beetle - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #3 Pirmais - HiTechJohn/GNVĢ_TJC / HitechJohn/GNVĢ_TJC
  • TA #19 Šuberts - BJC Altona / šuberts
  • TA #12 Jauda15 - BJC Altona / Jauda15
  • TA #5 ZEIMUĻS - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #7 Ludzas BJC ANDREJS - Ludzas novada BJC / LUDZA
  • TA #31 UTKA 2.0 - Jelgavas 5.vidusskola / TEHNOLOGIJAS BĒRNI
  • TA #27 BULDOZER - Jelgavas 5.vidusskola / TEHNOLOGIJAS BĒRNI

LEGO līnijsekošana (12)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #260 Rocket - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #255 Riedulys - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #254 Acies Rex - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #259 Perhaps Vieta - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #256 LegoZevid - Tukuma novada Zemgales vidusskola / LegoZevid
  • TA #262 Kadetas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #253 Snail - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #257 Box - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #251 Rio - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #252 Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #261 Line Flash - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #258 JohnDeer - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

LEGO folkrace (3)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #203 Dorami - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #201 Literally a car - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #202 Lightning MCQueen - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)

LEGO līnijlabirints (4)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #754 Kotik - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #755 Suslik - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #752 Kai - Transporta un sakaru institūts / TSI Robotikas klubs
  • TA #751 MOUSE - Jelgavas 5.vidusskola / TEHNOLOGIJAS BĒRNI

Mini sumo (34)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #529 Ausainis - Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija / Prāta Vētra
  • TA #524 Phantom_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #505 Senas_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #530 Yote - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #509 Blaze_LT_SDG - Siauliai Simonas Daukantas gymnasium / Robotika SDG (Lietuva)
  • Flame_LT_SDG - Siauliai Simonas Daukantas gymnasium / Robotika SDG (Lietuva)
  • TA #533 Dark Moon - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • N Tiger II - Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola / Jelgava #1
  • TA #519 Sīkā Ute - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #520 Pelmenītis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #501 Vēzītis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #518 Maby Vieta - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #503 Maziņais - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #531 Kombains - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #502 Pingvīns - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #507 Robīts - Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola / Friendship is Magic
  • TA #504 SUM0 - Pirmā programmēšanas skola / Pirmā programmēšanas skola
  • TA #521 Kipis_sumo - Pirmā programmēšanas skola / Kristaps_bot
  • TA #523 CatBot - Pirmā programmēšanas skola / Pirmā programmēšanas skola
  • TA #522 eRobot-1 - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #534 eRobot-2 - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #528 HiTechJohn1 - HiTechJohn/GNVĢ_TJC / HitechJohn/GNVĢ_TJC
  • idk - Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola / Komandas nosaukums
  • TA #525 Bizons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #515 BlueStone - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #526 Tutyns - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #513 Amur - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #514 RG_V2_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #516 RG_V3_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #527 Neutron - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #517 BOLT - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #532 MA - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #508 Rock - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #511 5taiS - HiTechJohn/GNVĢ_TJC / HitechJohn/GNVĢ_TJC

Līnijsekošana (bez turbīnas) (20)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #309 Ghost_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #312 KINIETIS_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #304 RED_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • N Lettuce_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #310 Klusāks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #302 Kurmis - Šiaulių Robotikos Klubas / RobotikaJJG (Lietuva)
  • TA #308 Pektors - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #301 Chokeaho - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #317 Boomer V2.0 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #313 Zans - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #307 Lion King - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #319 Albino loko - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #321 Blink_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • N Bobots - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #315 Bolt_B1 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #318 StarterKit_10x10 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #316 LF_v4 - HiTechJohn/GNVĢ_TJC / HitechJohn/GNVĢ_TJC
  • TA #305 seklys - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • 1_prototype - HiTechJohn/GNVĢ_TJC / HitechJohn/GNVĢ_TJC
  • TA #311 Noname - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Līnijsekošana PRO (ar turbīnu) (8)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #353 Leila_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #355 RRRLG_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #358 N3zin4u_LT_JJG - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #357 Typhoon_B3 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #356 Typhoon_B4 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #354 bite - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #352 bite1 - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • N turbo - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)

Folkrace (13)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #404 Short circuit - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #409 mBlind - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #406 Tinis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #410 Balrogs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #401 Ķiploks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #413 UTKKGM - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #407 MoricsV4 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #400 MoricsV6 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #411 MoricsV7 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #408 MoricsV8 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #405 Osleya - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #402 WildDriver - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #403 Bravo - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

iRobot sumo (15)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #609 Roza - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #615 i..R - PIKC Rīgas Valsts tehnikums / RVT
  • TA #604 nu ko? - PIKC Rīgas Valsts tehnikums / RVT
  • TA #605 Mildiņš - Robotu skola, Valmieras Viestura vidusskola / Viesturi
  • TA #613 Mildiņš v2.0 - Robotu skola, Valmieras Viestura vidusskola / Viesturi
  • TA #614 DRAGON - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #611 BLACK13 - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #602 Komikadze - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #607 Cīnītājs - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #601 Desub2002 - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #606 MAVERICK - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #612 JelgavaTehnikum SūcējuPuteklis - Jelgavas 5. vidusskola, Robotikas pulciņš / 5skRobot
  • TA #603 Šaufelātors - Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija / S-Komanda
  • TA #610 Skyrippa - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #608 Dark Knight - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Freestyle (3)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #685 ZIL-167 - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #687 RadioPoga - Individuāli / Individuāli
  • TA #686 HUGS - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)

Līnijlabirints (1)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #701 Griever - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

MAKEblock challenge (4)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #653 Es nezinu - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #651 Varbūt vēlāk izdomāšu - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #652 Tev ir kāda ideja? - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #654 Robots 2 - Individuāli / Robotu pavēlnieki

VEX challenge (1 komandā tieši 2 dalībnieki) (9)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #804 RoboQuick I - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #801 RoboQuick II - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #803 RoboQuick III - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #806 RoboQuick IV - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #802 RoboQuick V - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #805 V3X - Pirmā programmēšanas skola / Pirmā programmēšanas skola
  • TA #808 Otrā reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #807 De way - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #809 VEXFlash - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK