Robotikas sacensības

Latvijas robotikas čempionāts 2018 / Latvia Robotics Championship 2018, 22.04.2018 (321 roboti)

LEGO sumo (85)


  • Vuks - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • Android - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • Zamboni - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Magneto - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Overlord - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Flimsy - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • ZemesSkrāpis - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • Adev3 - Roborikos!okykls / adev (Lietuva)
  • Zaķītis - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Ginterio - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Unibrow - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • MegaKnight - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • VČER - Maltas vidusskola / Malta
  • EVOLUTION3 - Maltas vidusskola / Malta
  • Jautrais - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • Tupenis-2 - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • Bite - Valmieras sākumskola / Bite
  • Bulis - Valmieras sākumskola / Bite
  • Devils - Valmieras sākumskola / Bite
  • Akniste1 - Aknīstes vidusskola / Robotzeļļi
  • Techno-Rex - Robotics Iecava / Trycerotops
  • lielā ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Zobrats - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Vērsis - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • The great wall of forestman - Iecavas vidusskola / Pyro_Squad-Piro_Squadisimo
  • Herkuless - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • Asais - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • Kombītis - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • Trakais Igors - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • PAD - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • DEMON - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Robozaur - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Taifun - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Mirage - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Renārs_SUMO - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Zanīte - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Oto - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • ThunderBot - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Terminators - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • SumoBoss - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Zeimuļs 1 - ARPC "Zeimuļs" / Zeimuļs
  • Zeimuļs 2 - ARPC "Zeimuļs" / Zeimuļs
  • Zeimuļs 3 - ARPC "Zeimuļs" / Zeimuļs
  • Titāns - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Marčello - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Prāta Vētra
  • Turtle - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • The Wall - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • RK - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Buldozers - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Klimpu biezputra - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Epic - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • EA - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Lūznis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Proviper - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Banāns - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Trakais Pēteris - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Šāvējs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • GP 1 - Gaigalavas pamatskola / Gaigalava
  • GP 2 - Gaigalavas pamatskola / Gaigalava
  • SIS1 - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • SIS2 - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • SIS3 - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • Ivars - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Šūberts - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • MostPiks - Maltas vidusskola / Malta
  • Spēcīgais - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • Bunnyz - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • Vulpix - Maltas vidusskola / Malta
  • Dzelzseja - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • MegaPikachu - Maltas vidusskola / Malta
  • Beetle - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Pik-Tik - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • CPS - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Pirmais - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • traktors - aaa / bbb
  • Resnais Alberts - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • SumoKing - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Bizons 1 - JēkabpilsBJC / Bizoņi
  • Robokops - JēkabpilsBJC / Bizoņi
  • AYE IR - AYE Latvija / AYE Latvija
  • AYE MA - AYE Latvija / AYE Latvija
  • AYE KK - AYE Latvija / AYE Latvija
  • AYE KJ - AYE Latvija / AYE Latvija
  • AYE AB - AYE Latvija / AYE Latvija
  • SIS4 - Starptautiskā inovāciju skola / SIS

LEGO līnijsekošana (27)


  • ASH - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • OstWind - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Akniste2-1 - Aknīstes vidusskola / Robotzeļļi
  • Akniste2-2 - Aknīstes vidusskola / Robotzeļļi
  • Akniste2-3 - Aknīstes vidusskola / Robotzeļļi
  • Akniste1 - Aknīstes vidusskola / Robotzeļļi
  • Rusher - Iecavas vidusskola / Pyro_Squad-Piro_Squadisimo
  • Finn - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • ZigZag - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Žanete_Līnijsekošana - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Valērija_Līnijsekošana - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Nautrēni_Līnijsekošana - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Mink - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • Gabis - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Toms - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Mailo - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Prāta Vētra
  • Ramals - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Klusais - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Skaļais - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Gliemezis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RV - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Ērce - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • KARIBIDONS - Maltas vidusskola / Malta
  • Blazer - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Uganda - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Robomixus - JēkabpilsBJC / Bizoņi

LEGO folkrace (19)


  • Phantom - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Fallen - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Dragon - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Trīsritenis - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Stupido - Robotu Skola / Robotu Skola
  • NavigaisPukis - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Smaildonis - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Fuks - Balsiu pamatskola / OPTIMISTS (Lietuva)
  • IgnisCor - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Veronika - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Pitagors - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Spider - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • Djipik - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • KL - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Verns - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • Spacer - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Skrējējs - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Kapteinis Robots - Privātā vidusskola "Patnis" / Patnis
  • Mēnes Bots - Privātā vidusskola "Patnis" / Patnis

Mini sumo (52)


  • Valmierietis - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • Okabe - ARPC zeimuls / DEUS VULT
  • senpai - ARPC zeimuls / DEUS VULT
  • bulius - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • bulius1 - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Schevron 1 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 2 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 3 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 4 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 5 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 6 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 7 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 8 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Schevron 9 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • ZAZU - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Destroyer 3000 - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • Independance - Klaipeda University Robotics Club / Pwel atsiuda (Lietuva)
  • RG_V1 - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • RG_V2 - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • PoweRiga - Robotu skola / Robotuskola
  • Burger king - Valmieras Valsts ģimnāzijas / Number 15
  • Foot lettuce - Valmieras Valsts ģimnāzijas / Number 15
  • Skorpions - Robotu skola / Robotuskola
  • Shark - Robotu skola / Robotuskola
  • Eagle - Robotu skola / Robotuskola
  • Rock - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • BU - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Maksis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • BOLT - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MA - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • sīkā ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Pingvīns - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • SU-Neutron - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Proton - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Electron - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • JJG - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • Bizons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Spirit - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Cadalen - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Kep - Daugavpils 15.vidusskola / ABC
  • Bizons 2 - JēkabpilsBJC / Bizoņi
  • Akmens - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Sumoboy - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Amur - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • E30 - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • Yeet - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • Fisher - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • BeLikeMe - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • Chameleon - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • NoLimitsKretinga - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • Jackss - Kretinga TechLab / TechLab (Lietuva)
  • BlueStone - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Līnijsekošana (28)


  • JUPITER-1 - Kaunas Technology University / KTU Robotika (Lietuva)
  • PathFinder - Daugavpils Valsts ģimnāzija / DVG
  • SU-Typhoon_B1 - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Typhoon_B2 - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • iNspire - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • iNspire 2 - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Seklys TURBO - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Raketa - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • seklys - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Leila - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • RRRLG - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • SU-Typhoon - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Bolt - Siauliai University / Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Zalias_no_turbo - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • Vektors - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Baklan - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • 128Bit - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • bite - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Slowpok - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Aventador - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Sencis - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Prāta Vētra
  • mBots II - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Lēnis - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • NONAME - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Rysaks - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Bizons 3 - JēkabpilsBJC / Bizoņi
  • Blinčiks - Galēnu pamatskola / Konstruktori
  • Supermario - Galēnu pamatskola / Konstruktori

Folkrace (29)


  • Junikorns - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • MoricsV4 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • RS1 - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Pasikopusteliaudamas - TMC Robotics / TMC Robotics (Lietuva)
  • MoricsV5 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV6 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV7 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV8 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • NO BLEDIS (Mach) - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • BLEDIS-1 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Gliemia - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Jaguar - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • mBots I - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Happy_JJG - Siauliai robotics club / Siauliai robotics club (Lietuva)
  • Kree - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Bobots V3 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Rēgs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Traktors - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Salauztais Sapnis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Piektdienas nakts brīnums - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • 6ARB4G3 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Šņiktors - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Mustela nigripes - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Spoks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Hmm - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Augšā labajā - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Kreisajā stūrī - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • FireHit - KTU / TMC Robotics
  • WallDestroyer - KTU / TMC Robotics

iRobot sumo (37)


  • Opis - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • Mildiņš - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • Mildiņš v2.0 - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • Holset - Valmieras Viestura vidusskola / Robotu skola / Valmiera
  • EZIS - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • EXECUTOR - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • PETONS - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • SJECAP - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • Spirtiņš - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • Kaimiņš - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • Dzikais - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • Zohans - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Rūd - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Dustīne - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Kalvisan - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Sensei - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Puma - Robotu Skola / Robotu Skola
  • IBird - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Hell69 - TMC Robotics / TMC Robotics (Lietuva)
  • Reptile - TMC Robotics / TMC Robotics (Lietuva)
  • Big Bob - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Juziks - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Tīrītājs - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Skyrippa - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Veseris - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Dark Knight - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Slotas operators - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Sūcējs - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Panna - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Krators - Maltas vidusskola / Malta
  • Honda - Austrumlatvijas Tehnoloğiju vidusskola / Compton
  • LordSix - Robotu Skola / Robotu Skola
  • ObiVan - Robotu Skola / Robotu Skola
  • Eliminator - KTU / TMC Robotics
  • Lucifer - KTU / TMC Robotics
  • Warrior - KTU / TMC Robotics
  • Milords - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Freestyle (9)


  • Hidrauliskā roka - Individuāli / Divi Jāņi
  • Mystery - TMC Robotics / TMC Robotics (Lietuva)
  • Humanoid Sumo - Robotics Iecava / Trycerotops
  • šāvējbraucējs kurš brauc - Iecavas vidusskola / phantom_force
  • humanoid - aaa / bbb
  • Draudzīgie roboti - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Robotu projekti - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Ātrumkārba - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Fireball - KTU / TMC Robotics

Drone racing (21)


  • Vuks - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • #1 - DRL / DRL
  • #2 - DRL / DRL
  • TD - Robotu Skola / Robotu Skola
  • lidojošā ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Lidzobs - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Spārtnotais Pingvīns - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Diatone GT-M200 - -nebus / -nebus
  • Crusader GT2 - -nebus / -nebus
  • Ragge - -nebus / -nebus
  • RTA Drone 1 - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • RTA drone 2 - RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA / RTA
  • Pilots 1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 2 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 4 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 5 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 6 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 7 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 8 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pilots 9 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • SB3 Ultra - TJN Annas 2 / Brickracing Team

VEX challenge (1 komandā tieši 2 dalībnieki) (14)


  • Vuks - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • TSI 1 - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • VEX ARRE - Maltas vidusskola / Malta
  • The best of the best - Maltas vidusskola / Malta
  • Arnolds - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • vēršuts - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • KA4 - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • KA7 - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Crabe - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • Pirmā reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Otrā reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • VEX STORM - Maltas vidusskola / Malta
  • DeWay - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • VEX Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK