Robotikas sacensības

Preiļu robotikas čempionāts 2020 / Preili Robotics Championship 2020, 25.01.2020 (391 roboti)

LEGO sumo (130)


Skolēni (1.-5.klase)

  • TA #52 Franko - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #50 Leon - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #22 Topper - Valmieras 5. vidusskola / V5V
  • TA #2 Atomas - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #10 Mikulis - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #49 Rusty - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #104 Killer 2.0 - Daugavpils 3. vidusskola / Killers
  • TA #57 R64vsk-3 - Rīgas 64.vidusskola / R64vsk
  • TA #41 R64vsk-I - Rīgas 64.vidusskola / R64vsk
  • TA #30 Ultra 8bit - Rīgas 64.vidusskola / R64vsk
  • TA #122 KDK - Rīgas 64.vidusskola / R64vsk
  • TA #9 tanks - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #120 MONSTER ENERGY - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • TA #89 JOKER88 - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • TA #26 Bruņinieks - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • TA #5 GGMASTER - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • TA #81 Vinnētāji - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • TA #38 SoRoX - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • TA #15 Stiprais - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • N Tontons - Kocēnu pamatskola / Kocēnu pamatskola
  • TA #72 Bobiks - Kocēnu pamatskola / Kocēnu pamatskola
  • TA #60 Vallijs - Kocēnu pamatskola / Kocēnu pamatskola
  • TA #80 Ķirsis - Kocēnu pamatskola / Kocēnu pamatskola
  • TA #7 Mazais dators - Valmieras Pārgaujas sākumskola / Valmieras Pārgaujas sākumskola
  • TA #37 Superpele - Valmieras Pārgaujas sākumskola / Valmieras Pārgaujas sākumskola
  • TA #66 Terminators - Viļānu vidusskola / Viļānu roboti
  • TA #43 Waiders - Viļānu vidusskola / Viļānu roboti
  • TA #78 Iznīcinators - Viļānu vidusskola / Viļānu roboti
  • TA #20 GRIKS - Viļānu vidusskola / Viļānu roboti
  • TA #48 Robiņš - Kocēnu pamatskola / Kocēnu pamatskola
  • N Opija - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • TA #114 Traktors2nd - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • TA #113 Paga padomāsim - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • TA #118 Lēnāk pār tiltu - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • TA #86 Banāns - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #51 Tomāts - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #6 BY_LegoKnights - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #74 EgoDot - Valmieras Jaunatnes centrs Vinda / FunBot
  • TA #27 Book1 - Valmieras Jaunatnes centrs Vinda / FunBot
  • TA #84 - Salaspils 1. vidusskola / Spilsboti
  • TA #17 Razer - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #75 Zeppelin - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #23 Klucis - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #19 Robis - Ilūkstes Raiņa vidusskola un BJC / BlackCom
  • TA #111 Jeshka - Rudzātu vidusskola / qwerty
  • N Ruuceejs - Rudzātu vidusskola / qwerty
  • TA #36 sprintraps - Iecavas vidusskola / Sprintraps
  • TA #73 Bagijs - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • N Pro - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #32 Karls - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #77 DoomSlayer - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #18 Danik Pranik - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #100 MAX - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #119 Riko - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #107 Yungboy - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #64 Ludzas BJC 1 - Ludzas novada BJC / LUDZA
  • TA #3 Ludzas BJC Aleksandrs - Ludzas novada BJC / LUDZA
  • TA #45 Zeimuļs 1 - Kristaps - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #126 Zeimuļs 4 - Rolands. - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #109 Zeimuļs 5 - Zbigņevs - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #108 Verēmi 1 - Verēmu pamatskola / Verēmi
  • TA #40 REZ.PVSK 1 (Poļi) - Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija / REZPVSK
  • TA #124 REZ.PVSK 2 (Poļi) - Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija / REZPVSK
  • TA #129 EightBall - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #130 Airdox - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG

Skolēni (6.-12.klase)

  • TA #33 Komisar Muchtar - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #85 Terminators - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #44 Konigstiger - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #58 Henske - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #68 Cepelinas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #34 PAK40 - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #8 Turtle - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #1 Deg - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #56 STERIX - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #82 Knigt - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #97 Zaķītis - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #101 Showtime - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • TA #63 Sigutis - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #115 Gubka bob - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #95 BY_SX 180 - ekids / SX 240 (Baltkrievija)
  • TA #116 Shazam - Valmieras 5. vidusskola / V5V
  • TA #42 P9_Chupakabra - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #123 P90_Bezzobs - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #87 P900_Ķirzaka - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #39 Bullis_Sumo - Daugavpils 3. vidusskola / Killers
  • TA #91 Veloceraptors - Iecavas vidusskola / Veloceraptori
  • TA #127 Tachka - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • TA #96 MATBOT - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • TA #110 Vēzis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #98 Pelmenis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #76 Vālotājs - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #67 Atombumba - Valmieras Viesturu vidusskola / Valmieras Viesturu vidusskola
  • TA #47 Eņģelis - Valmieras Viesturu vidusskola / Valmieras Viesturu vidusskola
  • TA #62 Apelsīns - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #106 Spaikijs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #99 Ralņiks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #79 Qantus - Mārupes Valsts Ģimnāzija / BJC Altona
  • TA #94 BY_ZUBRoid - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #28 BY_SuperStas - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #92 Richik - Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs / DTVL
  • TA #24 RID - Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs / DTVL
  • TA #70 KEFMOTO - Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs / DTVL
  • TA #12 Nero Forte - Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs / DTVL
  • TA #90 Stūmējs2018 - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #93 Crabe - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #128 Kaste - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #21 Paracetamols - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #46 Bazz - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #88 KRR - Salaspils 1. vidusskola / Spilsboti
  • TA #16 Forši - Jaunpiebalgas vidusskola / Jaunpiebaldzēni
  • TA #105 Beetle - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #69 Kaktuss - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #11 Magic fire - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #61 CPS - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #4 Ķieģelis - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #117 Divstobris - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #103 Lordpankuke - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #53 Zibo - Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola / Zibo
  • TA #102 Smile - Ilūkstes Raiņa vidusskola un BJC / BlackCom
  • TA #83 BY_Newcomer - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #31 Mussāŗs - Vārkavas vidusskola / Vārkavas vidusskola
  • TA #29 Sumo Vārkava - Vārkavas vidusskola / Vārkavas vidusskola
  • TA #35 Slendijs - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #59 Šūberts - Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Šūberts
  • TA #71 SAYAN - Maltas vidusskola / Malta
  • N Ludzas BJC ANDREJS - Ludzas novada BJC / LUDZA
  • TA #121 Zeimuļs - ARPC "Zeimuļs" / ZEIMUĻS 2019
  • TA #125 OldWitch - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #14 Varāns - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #55 BlackWidow - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

LEGO līnijsekošana (28)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #277 Lauline - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #273 Hercogiene - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #270 LineFollower - Daugavpils 3. vidusskola / Killers
  • TA #263 LEO - Valmieras 5. vidusskola / V5V
  • TA #257 SoRoX - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • TA #271 Octocopter - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #269 Noodle - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #276 BY_ZUBRoid - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #266 BY_White wings - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #260 BY_White Storks - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #259 BY_Brain stream - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #274 Lācis - Iecavas vidusskola / BigManClan
  • TA #261 Ziii - Rīgas 64.vidusskola / R64vsk
  • TA #267 bitbit - Valmieras Jaunatnes centrs Vinda / FunBot
  • TA #255 Sekotājkaste - Jaunpiebalgas vidusskola / Jaunpiebaldzēni
  • N Saulespuķe - Jaunpiebalgas vidusskola / Jaunpiebaldzēni
  • TA #262 Snail - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • N Jeshka - Rudzātu vidusskola / qwerty
  • N Ruuceejs - Rudzātu vidusskola / qwerty
  • TA #254 Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #256 Line Flash - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #253 JohnDeer - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #258 BY_Newcomer - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #268 BY_Voron - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #265 Box - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #252 Drag - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #272 Testētājs - Jaunpiebalgas vidusskola / Jaunpiebaldzēni
  • TA #278 ZZtracker - Galēnu pamatskola / Konstruktori

LEGO folkrace (16)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #201 Dorami - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • N Terminators 2.0 - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #209 tracc Driver - Iecavas vidusskola / Iecava HomeBase
  • TA #215 ZhaibasNeMakvinas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #202 Lime - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #212 Vanags 19 - Starptautiskā inovāciju skola / SIS
  • TA #210 Kai - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #214 Nisan Patrol - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #208 Četracainais - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #206 BY_Brain streem - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #203 Bstorm - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #216 Djipik - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #213 Pancilans - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • N Riko - Iecavas vidusskola / Sprintraps
  • TA #205 BY_Kvantum - EPAM eKids Garage / eKids Garage (Baltkrievija)
  • N QWERTY - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk

Mini sumo (58)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #552 Pirmukas - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #502 Wasp - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #514 Lempute5000 - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • N InvisiblePower - Šiaulių Juliaus Janonio Gimnazija / RobotikaJJG (Lietuva)
  • TA #501 Cosmos - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • N Blaze - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • N Blaze2 - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • TA #507 Torracat - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #547 Yote - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #550 Kugelpanzer - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #536 Maby Vieta - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #555 Pingvīns - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #532 Vēzītis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #516 Pelmenītis - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #515 Kombains - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #549 JAuniba-SUMO - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #545 BY_Brick - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #503 BY_Hector - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #527 BY_Spike - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #557 Monster - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • N Francūzis - Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras Valsts ģimnāzija
  • TA #525 Rūsiņš - Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras Valsts ģimnāzija
  • TA #518 Robotas - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • N Mint - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #519 Twister - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #553 Twister 2 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #509 Flip - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #548 Flip 2 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #531 Doremix - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #529 Barnie - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • N Stronk Bot - Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #554 Revolt - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #541 BlueStone - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #538 Knuckles - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • N Bizons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #508 Chapasls - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #520 Tutyns - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #526 InvisiblePower - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #537 Terminātors 3.0 - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • N GoodBoi - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #542 BoBs - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #540 Omega - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • N SUM(NULL) - Pirmā programmēšanas skola / Pirmā programmēšanas skola

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #523 RG_V2 - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #551 RG_V3 - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #524 RG_V4 - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #506 Plyta - Kaunas Technology University / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #535 Neutron - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #530 Proton - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #512 bulius - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #556 REM - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #522 PoweRiga - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #534 SCORPIONS - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #513 SHARK - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #505 R.E.D - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #517 BOLT - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #544 Preili Power - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #504 5taiS - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika

Līnijsekošana (bez turbīnas) (33)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #319 Follower - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #316 Ghost - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #310 Kyzeris - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • TA #320 CFG - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • TA #304 MAKVĪNS - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • TA #309 Sumsung Rulit - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #306 JSumo - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #327 JSumoXX - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #322 Mistika - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #331 BY_Blitz_A - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #325 BY_Blitz_P - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #318 BY_Simplex - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)
  • TA #302 AH - Salaspils 1. vidusskola / Spilsboti
  • TA #311 AET - Salaspils 1. vidusskola / Spilsboti
  • TA #305 Tracker18 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #314 CyberX - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #312 Chokeaho - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #313 Pektors - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #307 SharpBullet - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #330 Boomer v2.0 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #326 Zans - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #328 LionKing - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • N Sparky - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / AUSV
  • TA #317 nīkulis - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #303 Džerijs - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika
  • TA #333 Blinčiks - Galēnu pamatskola / Konstruktori

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #315 Blink - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #332 Bolt - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #321 seklys - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #329 Angela - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #323 Beatrice - Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / Jaunība
  • TA #308 Noname - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #324 LF_v4 - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika

Līnijsekošana PRO (ar turbīnu) (7)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #355 Leila - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #353 Shadow - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #352 Typhoon_B3 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • N Typhoon_B4 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #351 turbo - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #356 bite - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #357 BY_Vortex - pinMode robotics club, Minsk / pinMode (Baltkrievija)

Folkrace (23)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #409 Mažylis - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • N ZhaibasMakvinas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • N HOAX - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #404 Balrogs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #418 Automotons - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #410 Tinis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #421 Minis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • N Qantussmart - Mārupes Valsts Ģimnāzija / BJC Altona
  • TA #405 smol - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #407 Koidula - Pärnu Koidula Gümnaasium / KoidulaG (Igaunija)
  • TA #417 Kuninga - Pärnu Koidula Gümnaasium / KoidulaG (Igaunija)
  • TA #400 Thunder - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #415 WildDriver - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #412 IgnisCor - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #413 Rendo - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #416 Bravo - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #402 Bledis-2 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #401 Atom - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #408 MoricsV4 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #403 MoricsV6 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #406 MoricsV7 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #411 MoricsV8 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #414 Beach - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

iRobot sumo (24)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #601 VVV2 - Valmieras Viestura visusskola / Robotu skola / VVV/RS
  • TA #610 Opis - Valmieras Viestura visusskola / Robotu skola / VVV/RS
  • TA #622 Ome - Valmieras Viestura visusskola / Robotu skola / VVV/RS
  • TA #608 Roza - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #624 I...R - PIKC Rīgas Valsts tehnikums / RVT team
  • TA #615 Eliminator - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #623 UnderSlayer - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #603 iBird - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #605 Lord Six - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #613 T700 - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #618 Skyrippa - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #612 Dark Knight - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • N Akira - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #611 DRAGON - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • N NATUSVINCERE - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #621 BLACK 13 - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • N KRABIKS - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #614 LADA - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #619 MAVERICK - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • N SKORPIONS - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #602 GENERAL - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #606 TURBO - Iecavas pamatskola / SKYWALKER
  • TA #620 AULIS - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #609 RekNaw - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)

Freestyle (12)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #661 E-Scooter - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #659 TRUCK RC - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #653 HUGS - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #662 SLAB - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #657 Firework launcher - Šiaulių Juliaus Janonio Gimnazija / RobotikaJJG (Lietuva)
  • N Rally - Iecavas vidusskola / Veloceraptori
  • TA #652 Dift_Car_2.0 - Iecavas vidusskola / Iecava HomeBase
  • TA #655 RadioPoga 2.1 - Individuāli / Individuāli
  • TA #658 Raptortanks - Iecavas vidusskola / BigManClan
  • TA #654 Pikasso - Riebiņu vidusskola / Pikasso
  • N Mr Scraptastic - Vārkavas vidusskola / Vārkavas vidusskola
  • TA #660 LEGO ĀTRUMA TRASE - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / Dinamika

Pilotējamie lielie droni (3") (21)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #763 Jurijs_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #758 Māris_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #765 Gustavs_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #752 Reinis_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #764 Marks_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #761 Emīls_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #762 Ieva_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #755 Artūrs_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #754 Krišjānis_3" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #753 Keita2 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #751 Adrians2 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #757 Ralfs Vanags - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #759 Valters Vilnis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #766 Markuss Karlsbergs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • N LuckyDragon - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #767 Kastanis - Rīgas Jauno tehniķu centrs / RJTC Zvirbuļi
  • TA #769 Ronalds Ed zivi - Rīgas Jauno tehniķu centrs / RJTC Zvirbuļi
  • N Raptor - Rīgas Jauno tehniķu centrs / RJTC Zvirbuļi
  • TA #768 Askolds - Rīgas Jauno tehniķu centrs / RJTC Zvirbuļi
  • TA #770 Ardis - Rīgas Jauno tehniķu centrs / RJTC Zvirbuļi
  • TA #772 Dāvis Vinda2 - VINDA / Valmieras dronu skola / VINDA

Pilotējamie mazie droni (1") (20)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #713 Jurijs_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #706 Māris_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #708 Gustavs_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #719 Reinis_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #702 Marks_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #715 Emīls_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #710 Ieva_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #711 Artūrs_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #701 Valters_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #705 Krišjānis_1" - SIA Telpnīca / Ādažu bites
  • TA #703 Adrians1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #704 Keita1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #714 RalfsV1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #717 RalfsC1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #707 ValtersV1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #709 ViestursT1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #718 JēkabsV1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #712 MarkussK1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #760 Harijs Bērtiņš - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • N Dāvis Vinda - VINDA / Valmieras dronu skola / VINDA

Antweight (19)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #803 Juodas - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #816 CoolBot - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #804 TeeTooTu - Šiaulių Juliaus Janonio gimnzija / Robotika JJG (Lietuva)
  • N TEST - Robotu Skola / Robotu Skola
  • N Kurmis - Šiaulių Juliaus Janonio Gimnazija / RobotikaJJG (Lietuva)
  • N Flame - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • N plita - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #802 Double trouble - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #807 Twister 3 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #809 Flip 3 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #808 S1 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #811 S2 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #818 S3 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #805 S4 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #814 S5 - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • N Pusher - Šiaulių Simono Daukanto gimnazija / Robotika SDG (Lietuva)
  • TA #815 Crabot - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #813 Sawdust - Kauno Technologijų Universitetas / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #812 Joker - Siauliai Robotics Club / Siauliai Robotics Club (Lietuva)