Robotikas sacensības

Latvijas robotikas čempionāta RTA posms Maltā 2019 / Latvia Robotics Championship RTA in Malta 2019 / Baltic Robots Sumo 2019, 27.04.2019 (314 roboti)

LEGO sumo (97)


Skolēni (1.-5.klase)

  • TA #24 Car crusher - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • D.G.seven - Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs / LBJC
  • TA #85 MZ - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • TA #99 Max - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #26 Kobra - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #68 Stūmejs2018 - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #53 Crabe - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #57 CPS - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #78 5kl - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #11 Terminator_2019 - Viļānu vidusskola / Viļānu roboti
  • TA #9 Ātrais - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #45 Vilks - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #87 Bruņurupucis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #16 Neredzamais - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #76 XL - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #12 Lego Robots - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #28 Zibsnis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #48 Aksels - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #13 Stingrais - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #33 Gabis - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #111 Zeimuļs 1 - Kristaps - ARPC "Zeimuļs". / Zeimuļs
  • TA #46 Zeimuļs 4 - Rolands - ARPC "Zeimuļs". / Zeimuļs
  • TA #20 Ludzas BJC 1 - Ludzas novada BJC / Ludzas novada BJC
  • TA #91 Ludzas BJC 2 - Ludzas novada BJC / Ludzas novada BJC
  • TA #17 Ludzas BJC 3 - Ludzas novada BJC / Ludzas novada BJC
  • TA #89 Finidz50 - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #2 Nindzja - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #10 Bruņurupucis - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #86 Fortnite - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #105 AYE IR - AYE LATVIA / AYE Daugavpils
  • TA #50 AYE KK&JP - AYE LATVIA / AYE Daugavpils
  • TA #14 AYE DF - AYE LATVIA / AYE Daugavpils

Skolēni (6.-12.klase)

  • TA #112 ZUBRoid - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #97 FeelsGoodMan - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #5 Dracula - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #65 Bonne nuit - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #7 biggerest mistaek - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #84 Sigutis - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #94 MEGAHOMO - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #27 Undertaker - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #98 Turtle - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • Veloceraptors - Iecavas vidusskola / Veloceraptori
  • TA #66 SumoBotLT - Žemynos school / Žemiečiai (Lietuva)
  • TA #72 K.O.LT - Žemynos school / Žemiečiai (Lietuva)
  • TA #42 ZaibasLT - Žemynos school / Žemiečiai (Lietuva)
  • TA #39 Agrastas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • Tanka Ķetna 3.1 - Iecavas vidusskola / Lāča ala
  • TA #70 Captain Lithuania - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #95 Ceļojošā kotlete - Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrs / BlackCom
  • TA #92 Speedy - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #32 Grizzly - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #25 Batman - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #51 Montagne - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #90 Smagā Ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #34 Vēzis - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #67 Pelmenis - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • KRR - Salaspils 1.vidusskola / Spilsboti
  • TA #43 Demon - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #38 Taifūnas - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #107 Robozaur - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #83 skorpionas - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #104 Miražas - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • Mašīnīte kas knapi brauc - Iecavas vidusskola / Primitive technology
  • TA #44 Akela - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #1 Mustang - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #22 Kamanė - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #101 Cancer - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #108 Noname - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #37 Minotauras - Rozalimas Basic School / Rozalino (Lietuva)
  • TA #6 Beetle - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #79 Buka - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #31 SumoKing - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #49 Kampējs - Vārkavas vidusskola / Pro Master Vārkava
  • TA #71 PRO MASTERS - Vārkavas vidusskola / Pro Master Vārkava
  • TA #62 Roberto - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #74 Peter - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #82 Oto - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #110 Kristo - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • TA #36 Panzerfaust - Gaigalavas pamatskola / GPSK
  • TA #77 Kaplis - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / DINAMIKA
  • TA #93 Krupis - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / DINAMIKA
  • TA #40 Jellay - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / DINAMIKA
  • TA #102 Igors V2 - Gulbenes novada valsts ģimnāzija / DINAMIKA
  • TA #80 The Rock - Daugavpils Krievu vidusskola-licejs / DKVL
  • TA #52 Prototype - Daugavpils Krievu vidusskola-licejs / DKVL
  • TA #15 LORD - Daugavpils Krievu vidusskola-licejs / DKVL
  • TA #59 Kraken - Daugavpils Krievu vidusskola-licejs / DKVL
  • TA #100 NeoNair - Daugavpils Krievu vidusskola-licejs / DKVL
  • TA #41 Buldozers - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #88 Tracer - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #4 Zeimuļs 2 - Krišjānis - ARPC "Zeimuļs". / Zeimuļs
  • TA #75 Zeimuļs 3 - Juris - ARPC "Zeimuļs". / Zeimuļs
  • TA #69 MostP1X - Maltas vidusskola / Malta
  • TA #55 AYE KJ - AYE LATVIA / AYE Daugavpils
  • TA #58 MaciBOT - Daugavpils Valsts ģimnāzija / DVĢ
  • TA #61 Tačka - Daugavpils Valsts ģimnāzija / DVĢ
  • TA #18 Mercs - BJC Altona / Mercs

LEGO līnijsekošana (22)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #253 Spartacus - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #257 Followy boi - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #267 ZemieteLt - Žemynos school / Žemiečiai (Lietuva)
  • TA #264 TeamLine - Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrs / BlackCom
  • TA #254 Ash - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #256 Blitz - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #259 Rocket - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #270 RoBit - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • D.G.mine - Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs / LBJC
  • TA #261 Kadetas - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #251 Zig Zag - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #255 ZUBRoid - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #263 White Storks - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #266 White wings - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #274 Brain stream - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #269 Spacer - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #260 Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #265 LineFlash - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #268 Jānitis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #252 RiKo - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #271 Pufs - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • TA #272 ZZtracker - Galēnu pamatskola / Konstruktori

LEGO folkrace (15)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #215 Flex2 - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #201 Car_irl - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • Lācis - Iecavas vidusskola / Lāča ala
  • TA #212 Phantom - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #209 TheGhost - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TA #213 Mink - Balsiai Basic School / Optimists LT (Lietuva)
  • TA #205 Bstorm - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #207 Astorm2 - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • TA #203 ZUBRoid - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • N White Storks - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #202 White wings - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • N Brain stream - EPAM eKids Garage / EPAM eKids Garage (Baltkrievija)
  • TA #204 Blazer - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #210 Roberto2 - Limbažu novada Ģimnāzija / LNĢ
  • N Pončiks - Galēnu pamatskola / Konstruktori

Mini sumo (34)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #504 Twister - Jaunūjų techniku centras / JTC (Lietuva)
  • TA #513 Twister2 - Jaunūjų techniku centras / JTC (Lietuva)
  • TA #529 Lempute5000 - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #514 Sīkā Ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #517 Penguin - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #515 Sumo-san - LIZUMA VIDUSSKOLA / LIZUMA VIDUSSKOLA
  • TA #518 Blank - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #511 Senas - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • Machine - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #512 Monster - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • Sumo power - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #527 Jaunība-ASS - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #525 Jaunība-AAS - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #533 Kep - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #501 Cadalen - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • TA #502 BlueStone - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #531 Amur - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #530 ALPHA - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #510 Tutyns - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #503 Bizons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #519 AAA - Andreja Upīša Skrīveru vidusskola / Kalnozols
  • TA #516 Swift - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #532 Spiegs - Robotu skola, Valmieras Viestura vidusskola / Viesturi
  • TA #534 HiTechJohn1 - Privāti / HiTechJohn

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #528 M_sumo_4 - LIZUMA VIDUSSKOLA / LIZUMA VIDUSSKOLA
  • TA #506 RG_V2 - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #521 SHARK - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #507 EAGLE - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #522 PowerRiga - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #508 Skorpions - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #505 BOLT - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #509 R.E.D - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #520 MA - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #523 BU - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Līnijsekošana (bez turbīnas) (28)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TA #304 Phantom - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #306 Ghost - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • Pēdējā Vieta - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #322 Līnījsekotajs-2 - LIZUMA VIDUSSKOLA / LIZUMA VIDUSSKOLA
  • TA #327 KINIETIS - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #319 Speed - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #308 Mini speed - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #317 Jaunība-AA - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • N Jaunība-AI - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #305 Jaunība-AS - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #320 Jaunība-MD - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • N Jaunība-PS - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #311 Ļoša - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #301 pēdējais bloks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #309 Rysaks - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #303 128Bit - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #313 Vektors - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #312 Tracker18 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #316 Boomer - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #324 project1 - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #314 Blinčiks - Galēnu pamatskola / Konstruktori
  • TA #325 Linet - Daugavpils Valsts ģimnāzija / DVĢ

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • TA #310 FR - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #321 turbo - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #315 Jaunība-5 - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • TA #328 10x10 - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #323 LF_v4 - LIZUMA VIDUSSKOLA / LIZUMA VIDUSSKOLA
  • TA #307 Noname - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Līnijsekošana PRO (ar turbīnu) (5)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #354 Leila - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #352 seklys - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #356 seklys1 - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • TA #351 N3zin4u - SIAULIAI JULIAUS JANONIO GYMNASIUM / Robotika JJG (Lietuva)
  • TA #353 T-1 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Folkrace (28)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #426 mBlind - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • TA #410 Short Circuit - Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium / JBG Robotics (Lietuva)
  • N Putnis - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • TA #417 Balrogs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #425 Bragolestel - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #403 Lamantins - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #411 Tinis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #413 AWagons - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #427 Nezināmais bruņinieks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #414 MoricsV4 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #402 Osleya - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #423 MoricsV5 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #419 MoricsV6 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #420 MoricsV7 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #421 MoricsV8 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #407 Zucchini - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Flash_junior - Iecavas vidusskola / TeamFlash
  • TA #409 IgnisCor - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #405 Porcupine96 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #404 Chapasls - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #416 Mach - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #401 WildDriver - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #406 Corny Black - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Marauder - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • Detour - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • N 13 - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #408 Eiro Panzer - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #424 Quattro - RTA/ATV / RTA/ATV

iRobot sumo (18)


Nav vecuma ierobežojuma

  • Retard - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #609 Panna - Robotu Skola / Robotu Skola
  • TA #616 Nekas te vēl nesanāks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TA #611 iBird - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #614 LordSIX - RobotuSkola / RobotuSkola
  • TA #615 Veseris - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #617 Skyrippa - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TA #607 Dark Knight - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Eliminator - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • Smoker - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #602 Mildiņš - Robotu skola, Valmieras Viestura vidusskola / Viesturi
  • TA #608 Mildiņš v2.0 - Robotu skola, Valmieras Viestura vidusskola / Viesturi
  • TA #610 Wild - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #613 Avrora - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #606 Black jack - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #605 Dzelzsgriezējs - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #612 Lācis - RTA/ATV / RTA/ATV
  • TA #619 EZIS - RTA / EZIS

Mega sumo (3kg) (10)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #655 Arrow - Robotu skola / Robotu skola
  • TA #657 Zibsnis - Robotu skola / Robotu skola
  • TA #652 Ace - Politechnika Białostocka / SumoMasters (Polija)
  • TA #660 Javelin - Politechnika Białostocka / SumoMasters (Polija)
  • TA #659 Masakrator - Politechnika Białostocka / SumoMasters (Polija)
  • TA #651 Speedster - Politechnika Białostocka / SumoMasters (Polija)
  • TA #658 Blitz - Robotu skola / Robotu skola
  • TA #653 Joker - Robotu skola / Robotu skola
  • TA #656 FLASH - Robotu skola / Robotu skola
  • TA #654 Firebolt - Robotu skola / Robotu skola

Freestyle (8)


Nav vecuma ierobežojuma

  • TA #705 K2-R2 - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #708 Pelēcis 4x4 - Individuāli / Divi Jāņi
  • TA #704 Buggy R285 RC - Individuāli / Divi Jāņi
  • Roborace - brest-robotics / srs (Baltkrievija)
  • Simple amphibia - KTU / TMC robotics (Lietuva)
  • TA #706 Hūveris - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Army fight prototype v2 - Iecavas vidusskola / TeamFlash
  • TA #707 ROBOCAT - Vārkavas vidusskola / Pro Master Vārkava

Pilotējamie lielie droni (3") (15)


Skolēni (1.-12.klase)

  • jM_45 - Telpnīca / Ādažu bites
  • Oof - Telpnīca / Ādažu bites
  • RK_23 - Telpnīca / Ādažu bites
  • Mežone - Telpnīca / Ādažu bites
  • Velns - Telpnīca / Ādažu bites
  • Lucky_711 - Telpnīca / Ādažu bites
  • MR.Drone - Telpnīca / Ādažu bites
  • ASZS - Telpnīca / Ādažu bites
  • GG-05 - Telpnīca / Ādažu bites
  • JE_27 - Telpnīca / Ādažu bites
  • Luckydragon - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • KEITA1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RALFS1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • ADRIANS1 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • Robotu Skola - Robotu skola / Robotu skola

Pilotējamie mazie droni (1") (18)


Skolēni (1.-12.klase)

  • jM_45_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • Oof_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • RK_23_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • Mežone_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • Velns_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • Lucky_711_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • MR_Drone_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • ASZS_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • GG-05_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • JE_27_1S - Telpnīca / Ādažu bites
  • KEITA - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RALFS - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • ADRIANS - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Jēkabs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Daniels - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Emīls - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RalfyC - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Littledragon - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

VEX challenge (1 komandā tieši 2 dalībnieki) (16)


Skolēni (1.-12.klase)

  • RoboQuick I - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • RoboQuick II - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • RoboQuick III - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Hota - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • Jaunība-PSAS - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Jaunība-AAAI - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Jaunība-MDAM - Daugavpils bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Otrā reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Pirmā reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • 15vsk - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • vsk15 - Daugavpils 15.vidusskola / 15.vsk
  • Golem - Preiļu 2.vidusskola / P2vsk
  • Saulīte - Jēkabpils agrobiznesa koledža / JAK
  • K5 - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • K7 - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Kukaiņi - Maltas vidusskola / Malta