Robotikas sacensības

Preiļu robotikas čempionāts 2018 / Preili Robotics Championship 2018, 27.01.2018 (332 roboti)

LEGO sumo (81)


Skolēni (1.-12.klase)

  • Hunter - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • FIN - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Guardian - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Zamboni - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Magneto - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Atomas - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Mikulis_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • DT Crasher - PIKC "Daugavpils tehnikums" / DT
  • Ventspils dimants - Ventspils Jaunrades nams / Ventspils Jaunrades nams
  • Ventspils deimons - Ventspils Jaunrades nams / Ventspils Jaunrades nams
  • MegaKnight - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Zaķītis - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Gucci - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • ThunderBot - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • WIKING - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Bazinga - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Pats labākais - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Recycler - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • Dragon - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • STR_IMITATOR - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • SUMO Elgars - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Ekskavators - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Buldozers - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Milzis - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Lieliskais - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Šūberts - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • Reinis - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Ivars - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Toms - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • Zobrats - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Vīruss - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Vuks - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • Rudiks - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • Sumoist T-Rex - Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / DKL1
  • PRIZRAK - Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / DKL1
  • Marix - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Zeimuls - 2 - Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs / Zeimuļs
  • Zeimuls - 3 - Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs / Zeimuļs
  • Zeimuls - 1 - Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs / Zeimuļs
  • Sumo_Ritvars - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • Evidence - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • Krauklis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Bubblegym - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • EVOT3 - RobotuSkola / RobotuSkola
  • SumoKing - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • The Beetle - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • VČER - Maltas vidusskola / Malta
  • MostPiks - Maltas vidusskola / Malta
  • EVOLUTION3 - Maltas vidusskola / Malta
  • MASTER - Maltas vidusskola / Malta
  • IINK_Sumo - Daugavpils 3. vidusskola / Robozavr
  • Sumo2018 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Trakais Pēteris - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Vilpetis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Rasberry - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Buldozers - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Acis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • TK - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Zombatrons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Zibsnis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Kubix - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • TheWall - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Banzai - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • AYE1 - AYELatvia / AYE
  • AYE2 - AYELatvia / AYE
  • AYE3 - AYELatvia / AYE
  • AYE4 - AYELatvia / AYE
  • AYE5 - AYELatvia / AYE
  • AYE6 - AYELatvia / AYE
  • AYE7 - AYELatvia / AYE
  • AYE8 - AYELatvia / AYE
  • Mass destructor 3000 - AYELatvia / AYE
  • The Wall - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • AYE9 - AYELatvia / AYE
  • AYE10 - AYELatvia / AYE
  • AYE11 - AYELatvia / AYE
  • AYE12 - AYELatvia / AYE
  • Turtle - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • F5 - Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola
  • M7 - Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola
  • TIJS - Tehniskās izglītības un jaunrades skola / TIJS

LEGO līnijsekošana (16)


Skolēni (1.-12.klase)

  • ASH - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Like A Boss - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Robots_Renārs - Jaunstrūžānu pamatskola / Novatori
  • Krāsu mednieks - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Ria - Kaunatas vidusskola / Baltie putni
  • Rusher - Iecavas vidusskola / Pyro squad
  • Līnijsekotājs Nautrēni - Nautrēnu vidusskola / Nautrēni
  • Racer - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • KARIBIDONS - Maltas vidusskola / Malta
  • IINK_Linefollower - Daugavpils 3. vidusskola / Robozavr
  • Klusais - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Biezpiens - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RK - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • RV - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Buldozers - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Ekskavators - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi

LEGO folkrace (18)


Nav vecuma ierobežojuma

  • Phantom - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Blitz - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • destructor - Iecavas vidusskola / Destroyers
  • Mocarts - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • Reinis1 - Limbažu novada ģimnāzija / LNĢ
  • IgnisCor - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Zefīriņš - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Trine - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • IINK_Folkrace - Daugavpils 3. vidusskola / Robozavr
  • Spider - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • JAN_JOHN - RobotuSkola / RobotuSkola
  • STUPIDO - RobotuSkola / RobotuSkola
  • BOBS - RobotuSkola / RobotuSkola
  • SMADZENES - RobotuSkola / RobotuSkola
  • Djipik - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • LEBOTAS - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Mašīna v2 - RTU / M&M

Mini sumo (77)


Skolēni (1.-12.klase)

  • Valmierietis - Valmieras Viestura vidusskola, Robotu skola / Viesturieši
  • Buldozeris_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Blank_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Monster_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Mushroom - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Britney Spears - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Kermits 2.0 - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Terijs - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Lerijs - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Juko - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Piranha - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Lempute 5000 - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Jaunība - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Bērnība - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Pingvīns - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Sīkā Ute - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Bizons - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Ševron 2 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 4 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 5 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 6 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 7 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 8 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 9 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 10 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Sjava - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Amur - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • SumoBoy - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • PRK - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Raphael_Junior - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Spirit - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Maksis - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Kep - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • Cadalen - Daugavpils 15.vidusskola / Ironbot
  • zettaD - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • BigMac - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Kastrolis - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Aspazija - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Ram0 - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • CatBot - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • PuupulsBot - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • PupsyBot - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Vivaldi - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Lobsters - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Lill tramm - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • CRABot - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" / PPS
  • Pusher - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • Avoider - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • Miņiks - RTA / RTA
  • Milords1 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • DNS 22 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Max 88 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Twister - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Twister 2 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • DoreMix - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Flip - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Flip 2 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Antans - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • RG_v1_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • RG_v2_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • SU-Proton - Šiauliai University / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Neutron - Šiauliai University / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Electron - Šiauliai University / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • bulius - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • bulius1 - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • PoweRiga - Robotu skola / Robotuskola
  • Skorpions - Robotu skola / Robotuskola
  • Shark - Robotu skola / Robotuskola
  • Independence LTU - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Destroyer 3000 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 1 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • Ševron 3 - Lithuanian Robot Constructors Association / LITBOTKONSTRAS (Lietuva)
  • MA - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Rock - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Muns - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Casin - KTU Technology learning center / TMC robotics (Lietuva)
  • Stream Rem2 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)

Līnijsekošana (bez turbīnas) (39)


Skolēni (1.-12.klase)

  • Siurbėlė_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • N3zin4u_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • seklys - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Mushwroom_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Teds - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Juodas_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • mBot_1 - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • mbot_2 - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Bērnība-2 - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Jaunība-2 - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Vektors - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Baklan - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • iNspire - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • iNspire 2 - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Raketa - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Seklys TURBO - Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Rysaks - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • 128Bit - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Slowpoke - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Kakos - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Liner - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • PathFinder - Daugavpils Valsts Ģimnāzija / DVĢ
  • GLORIJA - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Blinčiks - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • Bumba - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • SuperMario - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • Miervaldis - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • Teodors - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • Teodors - Galēnu pamatskola / konstruktori
  • Reinis2 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Studenti/amatieri/profesionāļi

  • Leila_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • JUPITER-1 - Kaunas Technology University / KTU Robotika (Lietuva)
  • SU-Typhoon_B1 - Šiauliai University / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • SU-Typhoon_B2 - Šiauliai University / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • turbo - Šiauliai Robotics Club / Šiauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Baltas_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Zalias_RG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Vecums - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • NONAME - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK

Folkrace (32)


Nav vecuma ierobežojuma

  • Pūcīte - Valmieras Viestura vidusskola, Robotu skola / Viesturieši
  • Arejas_JJG - Siauliai Julius Janonis gymnasium / JJG robotika (Lietuva)
  • Supply - Ogres Tehnikums / OT Robotikas pulciņš
  • Fireball - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • WallDestroyer - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • NO BLEDIS (Mach) - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Jaguar - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • BLEDIS-1 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV4 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV5 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV6 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV7 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • MoricsV8 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • RS1 - RobotuSkola / RobotuSkola
  • Ailuris Fulgen - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Viens - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Undivi - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Rēgs - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Traktors - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Diceros Bicornis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Salauztais Sapnis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Spoks - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Bobots - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • 6ARB4G3 - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Mežonis - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Piektdienas nakts brīnums - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Mustela nigripes - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Ball - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Ball 2 - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • mBot KV - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • mBot LV - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)
  • Mašīna v2 - RTU / M&M

iRobot sumo (30)


Nav vecuma ierobežojuma

  • Mildiņš - Valmieras Viestura vidusskola, Robotu skola / Viesturieši
  • Eliminator - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Warrior - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Lucifer - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Hell69 - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Opis - Valmieras Viestura vidusskola, Robotu skola / Viesturieši
  • DIESEL - Valmieras Viestura vidusskola, Robotu skola / Viesturieši
  • Viltnieks - Vaiņodes internātpamatskola / Robčiki
  • Lauzējs - Vaiņodes internātpamatskola / Robčiki
  • Stūmējs - Vaiņodes internātpamatskola / Robčiki
  • Salaga - Vaiņodes internātpamatskola / Robčiki
  • Big Bob - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Veseris - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Juziks - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Tīrītājs - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Sucejs - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Skyrippa - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Milords2 - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Dark Knight - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • IBIRD - RobotuSkola / RobotuSkola
  • ObiOne - RobotuSkola / RobotuSkola
  • LordSix - RobotuSkola / RobotuSkola
  • Reptile - KTU Technology learning center / TMC robotics (Lietuva)
  • ITROOPER - RobotuSkola / RobotuSkola
  • Executioner - RTA / RTA
  • Ezis - RTA / RTA
  • Dzelzsgriezējs - RTA / RTA
  • King - RTA / RTA
  • Bogeyman - RTA / RTA
  • Ghost rider - RTA / RTA

Freestyle (11)


Nav vecuma ierobežojuma

  • mBot_3 - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Draudzīgie roboti - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • Ozoboti - Krāslavas pamatskola / Robotiķi
  • LVBirks - Iecavas vidusskola / AlcifelsLV
  • Road Rage - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Manipuliatorius112 - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Candy Grabber - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • -Tanka_5avejs- - Iecavas vidusskola / Pyro squad
  • Piliulinis Tabletatorius 3000^3 - TMC / TMC Robotics (Lietuva)
  • Robertiņš - Rīgas Angļu ģimnāzija / RAĢ
  • AgBOTAS - Siauliu jaunuju techniku centras / Siauliai Robotics Club (Lietuva)

VEX challenge (1 komandā tieši 2 dalībnieki) (28)


Skolēni (1.-12.klase)

  • TSI 1 - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • TSI 2 - Transporta un sakaru institūts / TSI robotikas klubs
  • Superdivnieks - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Jaunība-3 - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Bērnība-3 - Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" / "Jaunība"
  • Robots - Ilukstes Sadraudzibas vidusskola / G2 Robosports
  • Žiperīgais - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • JAKS - JĒKABPILS AGROBIZNESA KOLEDŽA / JĒKABPILS AGROBIZNESA KOLEDŽA
  • Oskara bulka - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / RoboQuick
  • Tims - Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza
  • Zeimuļs VEX - Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs / Zeimuļs
  • Nix - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • De way - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija / PRK
  • Defenders47 - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • ANV1 - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • ANV2 - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • ANV3 - Aizkraukles novada vidusskola / ANV
  • VLAMIX - Maltas vidusskola / Malta
  • Ātrās Raķetes - Maltas vidusskola / Malta
  • Pirmā Reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Otrā Reize - Siguldas novada Jaunrades centrs / SIG
  • Logic - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • Walli - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • Golem - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • Joker - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • Crab - Preiļu 2.vidusskola / Preiļu2vsk
  • Megarobis - Viļānu vidusskola / Robokapteiņi
  • Eko - Jēkabpils pamatskola / robo-peace